İNGİLİZCECEVİRİYAP.COM TANITIM VE BİLGİLENDİRME YAZISI

İngilizceceviri.com hizmet almak isteyen kişilere 10 farklı alanda İngilizce ucuz profesyonel çevirmenler ile çeviri yapmakta. Hizmetlerimiz şu şekilde sıralanmakta; İngilizce sözlü tercüme, İngilizce yazılı tercüme, İngilizce teknik tercüme, İngilizce acil tercüme, İngilizce tıbbi tercüme, İngilizce web sitesi tercüme, İngilizce simultane tercüme, İngilizce katalog tercüme, İngilizce akademik tercüme, İngilizce hukuki tercüme olarak hizmet vermektedir. Çeviri süresince sizlere 24 saat boyunca hizmet verilmektedir. Zamanında ve uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Tez yazımlarında, iş dökümanlarında veya derslerinizdeki İngilizce çevirilerinizde yardımcı olabiliriz.

İngilizce ucuz çeviri müşteri memnuniyeti yüksek olan firmamız, tüm sektörlerin ileri düzeyde İngilizce tercümelerini titizlikle yapmakta. Akademisyen kadromuz ile dikkat ve odaklılıkla İngilizce tercümeleri yapılmaktadır. Uzman ve yetenekli çevirmenlerimizle birçok firmanın ilerisinde bir rol oynamaktayız 10 farklı alanda çeviri yapabilmemiz sayesinde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve her zaman dikkate alıyoruz. Ücretsiz çeyrek sayfa gönderimlerinde tercümesini yapıyoruz ve sizlere ulaştırıyoruz takdir görüldükten sonra sizden gelen bilgiler doğrultusunda çeviriye başlıyoruz ve taksitlendirme gibi ücretlendirme konularında yardımcı oluyoruz. Çeviri zamanında hocalarımızla sizleri telefonda görüştürebiliyoruz. Kurumsal firma olduğumuzdan ötürü fatura kesim işlemi yapıyoruz.   İnternet sitesi üzerinden de bizlere online olarak ulaşabilir ve soru ve isteklerinizi sunabilirsiniz.

Yerli ve yabancı şirketlerin tüm kurumsal çevirilerini akademik tercümanlar eşliğinde yapıyoruz sırasıyla belirtmek gerekirse; kurumsal tanıtım ve eğitimler, organizasyon yapısı, görev tanımı, politika ve prosedürleri, web sitesi ve ürün yerelleştirme, YMM tam tasdik raporları, faaliyet raporları ve denetim raporlarıdır.

Teknik çeviri uygulamalarında ise tercüme yaptığımız konular şunlardır; teknik içerikli dokümanlar, ihale şartnameleri, ürün broşürleri ve bilgi sayfaları, kalite standartları ve belgeleri, kullanım kılavuzları, altyazı çevirisi ve uygulaması, video deşifre, masaüstü yayıncılıklarını tercüme edebiliyoruz.

Paranız ve zamanınız boşa gitmesini istemiyorsanız İngilizce ucuz akademik çevirmenler ile bizleri tercih edebilirsiniz, uzman kadromuz sizin gibi hassasiyetli yaklaşarak görevinizi görev edinerek en kısa sürede çevirinizi yapar ve sizlere iletir.

Çeviri talep formalarından da bizlere web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu 09:00 – 21:00 bizlere ulaşabilirsiniz sizlere yardımcı olabilmek görevimiz.

İleri hayatınızı, hayallerinizi etkileyecek işleri gelin beraber yapalım bizim de desteğimiz ve tecrübemiz olsun sizlere faydalı olalım ve en kısa süre de işlerinizi, ödevlerinizi sorumluluk altında olduğunuz İngilizce konusunda akademik kadromuzla sizlere yardım eli uzatalım.