İngilizceceviriyap.com Nedir?

Şirketlere ait tanıtımlar, Web sitesi içeriği gibi kurumsal çevirilerle birlikte; mühendislikten inşaat firmalarına, otomotivden finansal sektörlere, enerjiden tekstile, tıptan mimarlık gibi alanlara değin birçok alanda teknik çeviri hizmeti veren profesyonel bir sitedir.

Kısacası İngilizce çeviri alanında, ihtiyaç duyulan her anda ve her yerde ingilizceceviriyap.com sitesi kurumsal kimliğiyle müşterilerinin yanındadır. Hem de ucuz İngilizce çevirmenler ile en kaliteli çeviri hizmetiyle…

İngilizceceviriyap.com Sitesine Çeviri Siparişi Nasıl Verilir?

İçeriği ister akademik, ister teknik; her ne olursa olsun metnin İngilizce çevirisi için yapılması gereken şey ilk olarak ingilizceceviriyap.com sitesine girerek “Çeviri Hizmetleri Talep Formunu doldurmak olacaktır. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ingilizceceviriyap.com sitesi sizinle irtibata geçecektir. İngilizce çevirisi yapılacak metin de yine ingilizceceviriyap.com sitesindeki modül üzerinde yollanmalıdır.

ingilizceceviriyap.com sitesi müşterilerine çeviri süreci boyunca 24 saat kesintisiz bilgi vermekte ve sürekli iletişim halinde olmaktadır. Üstelik çeviriye başlamadan önce çeyrek sayfalık örnek çeviri metnini müşterilerine sunup onayı aldıktan sonra metnin tamamını çeviriye başlamaktadır.

En Ucuz Fiyata En Kısa Zamanda En Kaliteli Çeviri!

ingilizceceviriyap.com sitesinin en avantajlı yanı alanında etkin ve tamamen akademik seviyede İngilizce ucuz uzman kadro ile sizlere en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt etmesidir. Bünyesindeki tüm çevirmenler akademik birikime sahiptir ve tamamen kaliteli İngilizce çevirmenler ile müşterilerin çeviri taleplerine karşılık veren ingilizceceviriyap.com sitesi kurumsal yapısıyla en yüksek hizmet standardını kendine ilke edinmiştir.

İngilizceceviriyap.com Sitesinin Diğer Avantajları

  • Taksitlendirme Avantajı: Çeviri sonucunda ödeyeceğiniz miktarı taksitler halinde ödeme imkanına sahipsiniz.
  • 24 Saat Kesintisiz Hizmet: Çeviri için başvurduğunuz andan çevirinizin tamamlanıp size ulaştığı aşamaya kadar geçen süreçte sürekli iletişim halinde olunacak ve böylelikle çevirinin her sürecinde size bilgi verilecektir.
  • Ücretsiz Akademik Danışma: ingilizceceviriyap.com sitesi akademik çeviri hocasıyla sizleri telefonda görüştürüp danışma hizmeti almanızı sağlamaktadır.
  • Ücretsiz Deneme Çevirisi: Kurumsal bir anlayışla hizmet veren ingilizceceviriyap.com sitesi müşterilerine çeyrek sayfalık çeviri yaparak müşterinin beğenine sunuyor.
  • Tamamen Akademik Çeviri: ingilizceceviriyap.com sitesinin tüm çalışanları akademik bilgi birikimine sahip personelden oluşmaktadır.
  • Online Müşteri Temsilcisi: ingilizceceviriyap.com sitesi üzerinden müşteri hizmetleriyle çevrimiçi olarak iletişime geçip dilediğin soruları sorup bilgi alma imkanına da sahipsiniz.
  • Kurumsal Çeviri Hizmeti: Kaliteli hizmet anlayışıyla çeviri desteği sunan ingilizceceviriyap.com sitesi kurumsal bir yapıda olup müşterilerine verdikleri hizmet ve onlardan aldıkları ücret karşılığında “Tez Danışmanlığı” adıyla fatura kesmektedir.
  • Ayrıca çeviri süreciyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için haftanın yedi günü 09.00 ile 21.00 saatleri arasında 0850 304 4689 numaralı telefonu arayabilirsiniz.