İngilizce Broşür Çevirisi

İngilizce Broşür Çevirisi

Çeviriler yazılı ve sözlü olacak şekilde 2 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Sözlü çeviride konuşmakta olan bir kişinin konuşmaları diğer bir dile, genelde eş zamanlı şekilde ayrı ayrı yöntemlerle aktarılır. sözlü çeviri; simültane çeviri, ardıl çeviri ve fısıltı çeviri olmak üzere 3’ ayrılır. Yazılı çevirilerde ise hedef dile çevrilmesi amaçlanan kaynak metinlerin; akademik yayın, kitap, web sitesi içeriği veya hukuki bir belge gibi yazılı metinlerin çevrilmesi durumu söz konusudur. Akademik çeviri, edebi çeviri, Genel çeviri, tıbbi çeviri, ticari çeviri, web site çevirisi ve hukuki çeviri yazılı çevirinin türleri arasındadır. Broşür, Katalog ve Kitapçık gibi çeviriler de genel çevirinin alt dalları olarak tanımlanabilir.

İhracatçı da olsanız ithalatçı da olsanız işletmenizin adını ister yurtiçinde ister yurtdışında duyurmanın en iyi yolu müşterilerinize, satıcılarınıza, distribütörlerinize ve bayilerinize ürününüzü en muhteşem şekilde tanıtmaktan geçer. Broşür, Katalog ve Kitapçık gibi içerikler şirketlerin bilgilendirme ile pazarlama araçları arasındadır. Genel olarak ürünlerin kampanyaları ile servislerinde kullanılırlar. pazarlama alanında etkili elemanlardandır. Yüksek rekabet ortamının yer aldığı günümüzün ticari dünyasında işletmeler, sektörde bulunan pozisyonlarını korumak ve kar paylarında artış sağlamak gereksinimindedirler. Teknolojinin gelişimi ile internet kullanımında gözle görülür artış, işletmelerin dünya genelindeki potansiyel müşterilerine erişimlerinde kolaylık sağlamıştır. Üretilen ürünler, hazırlanan tanıtım filmleri, broşürler ya da kataloglar ne kadar iyi olsa da bunlar hedef müşterilerinizin anlayabildiği kadar etki etmektedir. Buradan çevirilerin iş yaşantısında ne kadar büyük önem taşıdığını anlayabiliriz. Fakat bu çevirilerin istenilen başarıya ulaşabilmesi için uzman çevirmenlere gereksinim vardır. Çünkü bu broşürler ya da kataloglar öyle rastgele hazırlanan belgeler değil; potansiyel hedef kitlenin dikkatini çekmek amacı ile özenle oluşturulmuş, yaratıcı dokümanlardır.

BROŞÜR, KATALOG, KİTAP VE DERGİ ÇEVİRİSİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

  • bu belgeler profesyonel ingilizce çeviri gerektirmektedir. Bu nedenle çevirileri uzman çevirmenler yapmalıdır. Firmamız uzman çeviri kadrosu ile her alanda sizlere hizmet vermektedir.
  • metnin içeriğine uygun doğru terimler seçilmelidir. Bütün çevirmenlerimiz, çeviri hafızaları olan, sözlük ve terminoloji sahibi profesyonel kişilerdir. Böylelikle ingilizce tercümeniz en uygun terimler seçilerek yapılmaktadır.

Bu bilinçle, firmamız, sizlere profesyonel çevirmenlerimiz aracılığı ile tüm konular üzerine, farklı dillerde katalog, dergi ve kitap gibi alanlarda çeviri hizmeti sunmaktadır. Çevirileriniz uzmanlık alanına göre ayrı çalışan deneyimli çevirmenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Metnin orijinaline bağlı kalınarak, istenen dile, anlamda farklılık olmaksızın bütünü korunarak çevrilen belgeleriniz, çevirisi bittikten hemen sonra redaktörlerimiz tarafından kontrol edilip ondan sonra size teslim edilir. Ürün ya da işletme hakkındaki bilgilerinizi içeren katalog tercümesi, broşür tercümesi, tanıtım belgeleri tercümesi, dergi tercümesi, kullanım kılavuzları tercümesi, ürün kitapçıkları veyahut benzer şekildeki tüm belgelerinizin tercümelerini istediğiniz takdirde uzman çevirmenlerimiz gerçekleştirmektedir. Çevrilmesini istediğiniz içerikler bizim tarafımıza ulaştığı andan itibaren sayfa yapısı korunacak biçimde talep edilen dile çevrilmeye başlanır. Firmamız ayrıca aşağıda sıralanan her biri farklı alana ait ingilizce broşür tercüme katalog tercüme ve kılavuz tercüme gibi hizmetleri de vermektedir.

* Ticari katalog çevirisi
* Teknik katalog çevirisi
* Medikal Katalog Çevirisi
* Ürün Katalog Çevirisi
* Firma ya da Mağaza Katalogları Çevirisi
* Ürün Broşürü Çevirisi
* Eğitim ve Seminer Kitapçıkları Çevirisi
* Tanıtım Broşürü Çevirisi
* Fuar Broşürü Çevirisi
* El ilanı Broşürleri Çevirisi
* Üniversiteile Okul Broşürleri Çevirisi
* Hastane Broşürleri Çevirisi
* Elektronik Ürün Kılavuzları Çevirisi
* Kullanım Kılavuzları Çevirisi
* Tasarım ile Montaj Kılavuzları Çevirisi
* Servis Kılavuzları Çevirisi
*Diğer her çeşit broşür ve Katalog Çevirisi